20 14 Едноставно лежерен лисја од полиестерски акцент перница, шумска зелена котила 1
Свеж

20 14 Едноставно лежерен лисја од полиестерски акцент перница, шумска зелена котила 1

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Променете го вашиот домашен декор за сезоната на есен со Simply Daisy 20 "x 14 " Шумска зелена лисја на акцент перница од нашата колекција за есен. Оваа перница ќе ја додаде земјната естетика во вашиот кревет, троседот или фотелјата што ја баравте! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: