Атлетски работи Sportsенски градски градник
Свеж

Атлетски работи Sportsенски градски градник

DEN 479.52

Достапно е за нарачката

Искусете ја крајната удобност со овој спортски градник без жица од атлетски дела. Од вашето дневно мелење до теретана, овој спортски градник за жени има стил на пуловер што се движи со вас. Комплетирајте со вметната мрежа и мек V-врат за додаден стил, овој градник за прилагодување на лентата ви помага да најдете совршено вклопување. Не само што е градник без жица за нула копање или okingиркање, туку е и градник за перење машина за лесна нега. Материјал : 82% полиестер/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина M. Тип на чаши : Отстранливи влошки. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Средно. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ленти : прилагодливи; Ракербек. Карактеристики : ткаенината за влага за влага ви помага да ве олади и суви; V-neckline; инсерти за мрежи; Мека еластична лента. Sportsенски градски градник за спортски градски работи од атлетски дела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.