С. Поло Асн. Машки стрии слаби фармерки
Свеж

С. Поло Асн. Машки стрии слаби фармерки

DEN 368.00

Достапно е за нарачката

Слабо вклопување и навестување за комбинација на стрии за кул, обичен стил и удобност од американскиот Поло Асн. Спарете ги овие разноврсни фармерки за мажи со омилената кошула со копче или маичка-совршена за излез за викенд или дел од вашиот работен ансамбл. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32 x 32. Слаби вклопување. Затворање на копчињата со поштенски мува. Стил од 5 џеб. Јамки на појас. 71% памук/28% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машки слаби фармерки од мажите од американскиот Поло Асн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.