Домашна Пролетна Градинарска Крпа За Перење, Избрана, 12 12
Свеж

Домашна Пролетна Градинарска Крпа За Перење, Избрана, 12 12

DEN 319.84

Достапно е за нарачката

Внесете здив на свеж воздух во Вашата бања Со Пролетна Градина Од СКЛ Дома. Овој комплет од 6 парчиња вклучува 2 жолти крпи за перење, 2 сиви крпи за перење и 2 бели крпи за перење со соодветен цветен вез. Изработени од мек памук со тери жакард ткаат, тие се екстра абсорбента и можат да се користат во бањата или да се стават на вашата суета за да се исушат рацете. Купете ја координативната колекција Пролетна Градина Од Скл Хоум За да го комплетирате изгледот. Комплетот од 6 парчиња вклучува 2 жолти крпи за перење, 2 сиви крпи за перење и 2 бели крпи за перење со соодветен цветен вез. Изработени од мек памук со тери жакард ткаат, тие се екстра абсорбента и можат да се користат во бањата или да се стават на вашата суета за да се исушат рацете. Купувајте Координирачки додатоци За Пролетна Градина за да го комплетирате изгледот. 100% памук.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: