имуфер Црна Д-Прстен Предвремени Вратоврска Сидро Прстиња За Автомобил Камион
Свеж

имуфер Црна Д-Прстен Предвремени Вратоврска Сидро Прстиња За Автомобил Камион

DEN 399.84

Достапно е за нарачката

Боја : Црна. Обложен со висококвалитетна црна заштитна обвивка за да се обезбеди долго работно време без корозија и ' рѓа. Силниот метал е споен заедно за да спречи распаѓање на прстените. Цврсти и изградени да издржат оптоварувања до 1000 килограми. Одговара : Мини Комбиња, Теренци, комбиња за внатрешни работи, затворени комбиња, пикапи и задни порти, мотоцикли, приколки, рамни кревети, чамци, приколки за пејзажи, велосипеди, Атв, Utв, 4 WDs, опрема за кампување и други оптоварување. Едноставна инсталација на завртки, удобен и флексибилен уред за врзување за обезбедување товар во приколки, комбиња, кампери, пикапи итн. или за закачување или организирање алатки во бараки, гаражи или работни места. Материјал : Изработен од цврст челик со висока цврстина, црн заштитен слој, силна отпорност на корозија, без ' рѓа, цврст и издржлив. Карактеристика : може да издржи огромни оптоварувања, користете завртки за да ја поправите на метални површини или на кое било дрво. Функција : едноставен и универзален гаџет за обезбедување товарни товари. Погоден за минивани, приколки, пикапи, чамци итн., мултифункционална употреба, удобна и практична. Пакетот Вклучува : 4x товар тесни сидра.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.