Време и време женски исечени пинтук влечете ги плетените панталони
Свеж

Време и време женски исечени пинтук влечете ги плетените панталони

DEN 207.84

Достапно е за нарачката

Проверете го ова време и панталоните за повлекување на земјоделски култури, паметни со уреден игла-шев што тече по нозете. Изработено од плетено плетено со облик, пополнете го вашиот секојдневно носење во канцеларијата и полни го изгледот со пар потпетици или додадете ја омилената маица за лесен стил. Исклучиво на. Материјал : 70% памук/26% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : исечена, права нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 предни џебови и 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Детали за централен преден пинак. Womenенски исечени плетени панталони од време и Тру.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.