Летен Заштеди Дозвола
Свеж

Летен Заштеди Дозвола

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Женски Моден Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Печатен V-Врат Дами Лабава Плус Големина : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот daliy wearing Stylish и моден дизајн ве прават попривлечни многу е погоден За Лето и Пролетудобно погодно за различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Што добивате : Табела Со Големина На Фустан ОД 1 ПАРЧЕ : Големина : Големина На С.- Мали САД - - - - 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 8 ЕУ - - - 34 Биста - - - 112см/44.09 "Ракав - - - 13.5 см/5.31 "Должина - - - 106см/41.73". Големина : М Големина.- Средни САД - - - 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 10 ЕУ - - - 36 Биста - - - 118см/46.46 "Ракав - - - 14см/5.51 " Должина - - - 105см/41.34" . Големина : Л Големина.- Големи САД - - - 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 12 ЕУ - - - 38 Биста - - - 124см/48.82 "Ракав - - - 14.5 см/5.71 "Должина - - - 107см/42.13". Големина : XL Големина.- Х-Големи САД - - - 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 14 ЕУ - - - 40 Биста - - - 132см/51.97 "Ракав - - - 15см/5.91 " Должина - - - 108см/42.52" . Големина : XXL Големина.- Хх-Големи САД - - - 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 16 ЕУ - - - - 42 Биста - - - 129см/50.79 "Ракав - - - 16см/6.30 " Должина - - - 109см/42.91" Материјал : 95% вискоза+5% спандекс, мека, удобна и еластична. Тој е многу мек и удобен, еластичност, мала тежина и има чувство на треперење на полите. Карактеристики : обични фустани со плус големина за жени, Истегнување, врв во Секојдневен стил, плисирана предна блуза, туника Со Кружен врат, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот, материјалите се меки и еластични, обложени, совршен е за сите сезони. Дизајн : цветен пролетен фустан, стил На Секојдневни туники, стил на вклопување и одблесок, спојување и плисиран дизајн напред, Цврст и Цветен принт, врат Од Лажичка, Краток ракав, Брзо сушење. Појавување : Секојдневен лабав пролетен фустан, Совршен За секојдневен живот, Семеен Собир, Забава, Плажа, Одмор, Канцеларија итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. можете лесно да го стилизирате со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Погодна Пригода : Секојдневни летни фустани за жени,Забава,Шопинг,Работа,Надвор,Дома,Свадба,Училиште,Стил На Одмор.Многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. НЕГА НА ОБЛЕКА : Предложете Рачно / Машинско Перење Со Ладна Вода, Не Избелувајте. Овој женски фустан Може Да Работи За Многу Типови На Тело На Жена Или Девојка, Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Денот На Независноста Подароци. Четврти Јули Плус Големина Жени Фустан. Женски Резервоар Фустан. Вечерни Фустани За Жени Елегантни. Летен Фустан. Женски Фустани. Фустани Жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.