Сончев Зрак Прилагодлив Режач За Сирење
Свеж

Сончев Зрак Прилагодлив Режач За Сирење

DEN 239.84

Достапно е за нарачката

Додадете ефикасност во вашата кујна со Овој Машина за Сечење Сирење Со Прилагодлив Сончев Зрак. Ќе ја цените долготрајната конструкција на овој сечач. Режач За Прилагодување на сирење со сончев зрак : алуминиумска конструкција безбедна машина за миење садови лесна за употреба доживотна гаранција модел# 61420 W.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.