Магнетна Двојка Нараквици Специјално Заемно Привлечно Пријателство Јаже Накит Подароци За Жени Мажи
Свеж

Магнетна Двојка Нараквици Специјално Заемно Привлечно Пријателство Јаже Накит Подароци За Жени Мажи

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

2 парчиња Љубов Срце Двојка Магнетни Нараквици, хипоалергични, издржливи и без избледување, Прилагодливи плетени нараквици, симпатични и пристојни. Дизајнерскиот концепт на нашиот ѓердан во форма на срце доаѓа од фактот дека двајца луѓе се сакаат. Ова "Приврзоци на Далечина" за да им овозможи на разделените да веруваат во љубов, да се чувствуваат поврзани и еден ден повторно да се видат. Кога сте длабоко заљубени во неа/него/неа и сакате да и дадете срце, овој ѓердан ќе биде најдобриот избор. Спецификации : . Материјал : Легура; Јаже; Магнет. Изборна Боја : Црна + Црна, Црвена + Црна, Бела + Црна. Дебелина : 12-26см / 4.72-10.24 инчи. Затворање : Подвижни Јазли. Стил : Секојдневен, Едноставност. Совети за нега на накит. Избегнување на хемикалии и влијание. Избришете го накитот со мека крпа. Спакувајте во торба за фланелет додека не носите. За да спречите оцрнување, не користете спреј за коса додека ја носите или носите под туш. Пакетот Вклучува : . 2 Х Нараквици. 1 Х Кутија Магнетна Двојка Нараквици : Доаѓа со еден пар на деликатни магнетни ѕвонче во облик на срце кои меѓусебна привлечност кога се приближува. Материјал : Изработени од најлонска низа, сосема нов дизајн на магнетно ѕвонче и нерѓосувачки челик, овие магнетни нараквици за срце никогаш не бледнеат и нема да испаднат. ГОЛЕМИНА : срцето магнетни нараквици за двојки може да се прилагодат на 10,2"). Јажето за нараквица е меко и носливо за вашето удобно носење и долготрајно. Прилагодлива : оваа нараквица со половина срце за парови доаѓа со прилагодлива лента што им овозможува на носителите да создадат совршено вклопување за нив. Погоден за секоја пригода. Подароци за парови : оваа нараквица со магнет за срце ќе биде убав подарок За Божиќ, Роденден, Ден На Вљубените, Годишнина, Дипломирање на Денот на Благодарноста итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.