Нерѓосувачки Челик Полиран Жолт Ип-Позлатен Распетие 8ин Нараквица Изработена Во Кина-Накит Од Сладок Грашок
Свеж

Нерѓосувачки Челик Полиран Жолт Ип-Позлатен Распетие 8ин Нараквица Изработена Во Кина-Накит Од Сладок Грашок

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Нерѓосувачки Челик Полиран Жолт Ип-позлатен Распетие 8ин Нараквица Овој Стручно Дизајниран Накит : Нараквиците се Произведуваат Со Перцизност во ЗЕМЈАТА НА КИНА 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : ние стоиме зад сите наши производи со доживотна Гаранција Со Накит Со Сладок Накит Од Слатка Грашок - Американско Семејство Во Сопственост Должина На Предметот : 8 инчи; Позлата : Ип-Позлатена; Должина На Синџирот : 8 инчи; Тип На Синџир : тротоарот; Ширина На Синџирот : 5,5 Мм; шарм/должина на елементот : 41 Мм; Шарм/Ширина На Елементот : 25 Мм; Затворач /Конектор : јастог (ФЕНСИ); МАТЕРИЈАЛ : ПРИМАРЕН : НЕРЃОСУВАЧКИ челик; тежина на предметот у/м : Гм; ширина на Предметот : 5,5 Мм; Пакување : Кутија За Подароци; Тип На Производ : Накит; тип на накит : НАРАКВИЦИ; Продаден По Единица : Секој; Тип На нараквица : тематски; Тип На Приврзок/Шарм : тематски; Пол : Мажи; Материјал : Примарна Боја : Бела; Боја На Позлата : Жолта. - >Накит - >Нараквици - >Тематски Нараквици - >Религиозни - >Накит - >Нараквици - >Машки НАРАКВИЦИ ПОЛИРАН ЖОЛТ ИП-ПОЗЛАТЕН РАСПЕТИЕ 8ИН НАРАКВИЦА (8 Х 5.5) ИЗРАБОТЕН ВО КИНА-НАКИТ СО Слатка Завршница ОД ГРАШОК : Полиран. Должина На Предметот : 8 во. Позлата : Ип-Позлатени. Должина на синџирот : 8 инчи. Тип На Синџир : Тротоарот. Ширина на синџирот : 5,5 мм. Шарм/Должина На Елементот : 41 мм. Шарм/Ширина На Елементот : 25 мм. Затворач /Конектор : Јастог (Фенси). Материјал : Основно : Нерѓосувачки Челик. Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 5,5 мм. Пакување : Подарок Кутија. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Нараквици. Продадени По Единица : Секој. Тип На Нараквица : Тематски. Тип На Приврзок/Шарм : Тематски. Пол : Мажи. Материјал : Примарна Боја : Бела. Боја На Позлата : Жолта. Произведено ВО КИНА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.