Дрвен Божиќен Украс Виси Декорација со Прозрачна Светлина За Новогодишна Декорација
Свеж

Дрвен Божиќен Украс Виси Декорација со Прозрачна Светлина За Новогодишна Декорација

DEN 175.84

Достапно е за нарачката

Карактеристики : Висококвалитетен Материјал : овој божиќен знак за добредојде е направен од дрво, кое е густо, цврсто, јасно и светло. Може да се користи повторно, да не избледува лесно и може да се користи долго време, лесен за закачување и практичен.Повеќенаменска Декорација : Совршената Божиќна декорација е полесно да се закачи На Новогодишни елки, врати и прозорци. Совршен за зимски божиќни тематски забави и украси за селски дрвја. Користете Ги и како етикети За божиќни подароци и Божиќни подароци за вашето семејство или пријатели.Совршен Дизајн : добра декорација На Новогодишна елка. Украсете Ја Елката со различни стилови за да ја направите Вашата Елка помодерна и привлечна. Тоа ќе донесе повеќе забава За Божиќ и ќе додаде празнична атмосфера.Лесен За Употреба : знакот За Божиќна врата опремен со јаже на врвот, лесно закачете го на влезната врата, ѕидот и на сите други места.Совршена Атмосфера : знакот За Тркалезна Божиќна врата дизајниран во класичен модел, Со Божиќни букви. Раширете ја празничната Божиќна атмосфера.Спецификација : Име : Божиќен дрвен приврзок материјал : Големина На Дрво : 9,5 * 9,5 * 2 см тежина : 26,5 гноти : поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. Овие божиќни декори се насликани со божиќни обрасци, главно во комбинација со класична жолта, црвена и зелена боја, можете да ги користите за да го направите вашиот дом полн со фестивалска атмосфера. Ова е божиќен подарок, секое семејство на секоја врата и треба божиќен декор! Вашиот сосед, родителите би биле повеќе од среќни да го добијат овој подарок. Широк Спектар На Употреба : Нашиот Украс За Новогодишна елка е многу погоден за Домашна Божиќна декорација во трговски центри, супермаркети, хотели и други места. Услуги на клиентите : со задоволството на клиентите како наш прв приоритет, ние нудиме услуга за задоволство за целата наша стока. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ви дадеме одговори што е можно поскоро. Забелешки : ве Молиме дозволете мала толеранција во големина поради рачно мерење, а осветлувањето во фотографијата може да резултира со разлика во бојата отколку во реалната.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.