Мојата Внука - Секогаш Во Моето Срце Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
Свеж

Мојата Внука - Секогаш Во Моето Срце Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 239.20

Достапно е за нарачката

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Мојата Внука-Секогаш Во Моето Срце Маичката Во Стилот На Кали го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка ја има Мојата Внука - Секогаш во Моето Срце Кали Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.