Чуда нација момчиња дете цврсто цврсто резервоар, големини 4- & хаски
Свеж

Чуда нација момчиња дете цврсто цврсто резервоар, големини 4- & хаски

DEN 479.84

Достапно е за нарачката

Супер-мекото и направено со строга ткаенина што се движи со него, тешкиот резервоар за деца на чудо нација е избор за неговиот активен ден. Стил самостојно или слој со својата омилена кошула. Продаден исклучиво на. Екипаж. Без ракави. Цврста боја. Докажано дете тешко : направено во мека, истегната ткаенина што се движи со него за целодневна удобност . 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Цврст резервоар за момчиња од момчињата на Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.