Обер Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
Свеж

Обер Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Достапно е за нарачката

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипаж вратот Бела Обер Задебелена Маица Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Обер Задебелена Маица испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.