Паметни чекори Унизме на ладно време чизми за патка
Свеж

Паметни чекори Унизме на ладно време чизми за патка

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Паметни чекори чизми за патка од Јосмо за да го завршите вашиот изглед на ладно време. Овие чизми имаат топла постава за да ги задржат нозете пријатни и ѓон на влечење за стабилни чекори. Чизми од патка. Затвори за чипка. Синтетичка постава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.