Сонцето Сенка Плови 6,5 '9, 8' Правоаголник Црна Крошна Покрие УВ Блокирање И Водоотпорен
Свеж

Сонцето Сенка Плови 6,5 '9, 8' Правоаголник Црна Крошна Покрие УВ Блокирање И Водоотпорен

DEN 415.84

Достапно е за нарачката

ЗХМТ нуди висококвалитетни и достапни производи. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на вашите прашања што е можно поскоро. Спецификација : . Тип : Сонце Плови Сенка. Форма : Правоаголник. Големина : S(6,5'x9, 8'), M(8,2'x9, 8'), L(9,8'x13, 1'), XL(9,8'x14, 7'), 2 XL (13,1'x19, 7'). Материјал : ЈП. Боја : Црна, Кафе, Жолта. Карактеристики : . ①Ув и Водоотпорен 95% заштита ОД блокирање НА УВ, создадете непречен простор за вас. ●Широко Користените Плови Во Сенка Со претходно прикачени метални прстени се совршени за секој двор, паркинг, патека, тревник, градина, базен, парк, кампување или авантура на отворено. €Лесен За Инсталирање И Одржување На Рабовите И аглите имаат прстени за инсталација, а јажето може да се инсталира со минување низ прстените. Пакетот Вклучува : 1 х Сонце Сенка Плови, 1 х Пакување Торба, 3 х Јажиња. ●Ув Блокирање и Водоотпорен 95% заштита ОД блокирање НА УВ, создадете непречен простор за вас. ●Широко Користените Плови Во Сенка Со претходно прикачени метални прстени се совршени за секој двор, паркинг, патека, тревник, градина, базен, парк, кампување или авантура на отворено. €Лесен За Инсталирање И Одржување На Рабовите И аглите имаат прстени за инсталација, а јажето може да се инсталира со минување низ прстените. ●Висококвалитетен Материјал●ова едро во сенка е изработено од висококвалитетна јп ткаенина со армирани нето рабови и агли за издржливост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.