Сет на мулти -бои со фацетирани C LED божиќни светла - зелена жица
Свеж

Сет на мулти -бои со фацетирани C LED божиќни светла - зелена жица

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Одлично за употреба на велосипеди Гарланд мали дрвја и централни делови. LED светлата користат 90 проценти помалку енергија. Мулти-функција прекинувач кој се наоѓа на батеријата ви овозможува да изберете различни поставки за светлина, како што се : стабилно на треперење и исклучување. Конструкција на права линија. Не-заменети светилки. Кул на допир. Батерии не се вклучени 2 "aa " батерии. Препорачано само за употреба во затворен простор. Мулти се состои од црвена, зелена сина и жолта светилки. Боја : Мулти-бои светилки и зелена жица . Број на светилки на жица : 10 . Големина на сијалицата : C6 . Просторна помеѓу секоја сијалица : 5 ". Осветлена низа должина : 3,8 '. Вкупна должина на низата : 4.9'. 12.5 "Оловен кабел . Материјал (и) : Пластика и жица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.