Чевли За Мали Девојчиња Чевли За Мали Деца Мрежести Лизгања На Чорапи Чевли Што Не Се Лизгаат Истрошете Ги Подните Чевли
Свеж

Чевли За Мали Девојчиња Чевли За Мали Деца Мрежести Лизгања На Чорапи Чевли Што Не Се Лизгаат Истрошете Ги Подните Чевли

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Пол : Девојки/Момчиња. Чевли горниот материјал : памук. Единствен материјал : Гума. Моден Стил : Цврста Боја. Тип на затворање : Лизгање. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Содржина на пакетот : 1 пар чевли за бебиња (Не Вклучувајќи кутија за чевли). Забелешка : Должина На Влошка=Должина на Стапалото+0,8 cm Size табела : . Големина : 11,5 Должина На Влошката : 11 СМ/4,3" Соодветна возраст : 6 месеци Соодветна возраст до : 10 месеци ЕУ : 19 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4 Погоден За : Мали Деца Големина : 12,5 Должина На Влошка : 12 СМ/4,7" Соодветна возраст : 10 Месеци Соодветна возраст ДО : 15 Месеци ЕУ : 20,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 5 Погоден за : Мали Деца Големина : 13,5 Должина На Влошка : 13 СМ/5.1" соодветна Возраст : 15 МЕСЕЦИ СООДВЕТНА ВОЗРАСТ за : 18 месеци еу : 22 велика британија : 5 сад : 6 погоден за : МАЛА ГОЛЕМИНА : 14.5 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 14см/5.5" Соодветна Возраст : 1.5 години соодветна ВОЗРАСТ за : 2.5 години еу : 23 велика британија : 6 Сад : 7 погоден за : МАЛА ГОЛЕМИНА : 15.5 должина НА ВЛОШКА : 15см/5.9" Соодветна Возраст : 2.5 години соодветна ВОЗРАСТ до : 3.5 години еу : 24 велика Британија : 7.5 САД : 8.5 погоден за : мала големина : 16.5 должина на влошка : 16см/6.3" СООДВЕТНА ВОЗРАСТ : 3.5 Години Соодветна Возраст За : 4.5 Години Еу : 26 Велика британија : 8.5 САД : 9.5 погоден За : мало Дете Ако Не сте сигурни која големина Или ДРУГИ ПРОБЛЕМИ,ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ ЗА Да БИДЕТЕ СИГУРНИ Дека ЌЕ ИЗБЕРЕТЕ точна големина. Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали,Чувство На Мека Рака, За Вашето Бебе. Поради Светлината или Поставувањето На Екранот,Ве молиме Разберете Дека Може да Има Разлика во Бојата. Ве молиме Дозволете грешка од 1-3мм Поради Рачно Мерење. И Шармантен Дизајн На Располагање, Направете Го Вашето Бебе Повеќе. чевли за девојчиња, чевли за девојчиња, чевли за девојчиња, сандали за чевли за девојчиња,чевли за мали девојчиња,чевли за мали деца за девојчиња, детски чевли за девојчиња, чевли за мали деца, чевли за бебиња, чевли за деца, чевли за момчиња, чевли за девојчиња, чевли за мали деца,чевли за девојчиња,чевли за девојчиња,чевли за бебиња, чевли за девојчиња, чевли за девојчиња,.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.