Резервоар За гориво Автомобил Резервоар За Бензин Капак СТОМАЧНИ МУСКУЛИ ЗА Автомобили
Свеж

Резервоар За гориво Автомобил Резервоар За Бензин Капак СТОМАЧНИ МУСКУЛИ ЗА Автомобили

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Резервоар За гориво Автомобил Резервоар ЗА Бензин Капак ABS 3966745 ЗА Автомобилскиспецификација : Тип На Ставка : Заклучување На Резервоарот За Гориво Материјал : ABS и Металоем : 3966745фитмент : Замена ЗА Mk4 MK5 1994-2000 Пакет Листа : 1 x Заклучување Резервоар за Гориво 2 x Клуч Забелешка : 1. Ве молиме, проверете го бројот на делот од вашата ставка, соодветните информации се само за повикување.2. Ако не сте сигурни за предметот, ве молиме контактирајте не пред да купите за да избегнете непотребно враќање, благодарам! Број на дел : според оригиналните фабрички спецификации, заменувањето на референтниот оем број е 3966745. Фитмент : резервоарот за гориво за заклучување е замена ЗА МК4 МК5 1994-2000. Издржлив Пластичен Материјал : Изработен од пластика, тој е издржлив и има долго време на услуга. Стилски Изглед : стилската обвивка го прави полнењето на горивото во вашиот автомобил да изгледа посебно и привлечно. Спречување на прашина : може резервоарот внатре и ефикасно го спречува песокот и прашината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.