Викторија К женски крок текстура со балетски станови од сребрена тока
Свеж

Викторија К женски крок текстура со балетски станови од сребрена тока

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Пар на Викторија К станови и сребрена тока во предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време во текот на денот или ноќна ноќ во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Станови на Викторија К. Текстуриран материјал од крок. Сребрена тока. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.