2xl Ракописен Горниот Тракт Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
Свеж

2xl Ракописен Горниот Тракт Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Рачно Напишана Маица од Горниот Тракт го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Има Рачно напишан Горен Тракт отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.