Дуксер Дуксер Клиренс Мажи Секојдневен Моден Тркалезен Врат Со Џебен Пуловер Врвови Со Долги Ракави Дуксер
Свеж

Дуксер Дуксер Клиренс Мажи Секојдневен Моден Тркалезен Врат Со Џебен Пуловер Врвови Со Долги Ракави Дуксер

DEN 239.84

Достапно е за нарачката

Модерен Дизајн Сваешир☃ : нашата колекција на дуксери за мажи има класичен спортски стил. Натпревар : оваа fashion модни дуксери е идеален избор во вашата гардероба, еден од најдобрите избори за есенски и зимски тимови. Измијте ладно пред носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.