Вејверли инспирации пред-исечена цврста wisteria памучна ткаенина, двор прецизен
Свеж

Вејверли инспирации пред-исечена цврста wisteria памучна ткаенина, двор прецизен

DEN 95.84

Достапно е за нарачката

Овде, воведете ги инспирациите Waverly 100 % ткаенина за печатење со памук, 2 двор пред сечење, цврста боја на печатење, широко 44 "со вистерија виолетова тема. Совршена за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници кои бараат да научат како да ги занает своите уникатни идеи. Одлично за домашен декор, ткаенина на отворено, ватирање и занаетчиство. Лесно се грижи, машинско миење ладно со слични бои; не бели; не се сува суво. Со вашата брилијантна работа, тоа ќе го осветли вашиот сладок дом за радост и удобност. Вејверли инспирации 100 проценти ткаенина со цврста печатење на памук, ширина : 44 “. 2 јарди Прекрасен. Шиењето не бели; Tumble Dry Ship.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.