Симулирани обетки од солитир со тркалезно сребро обетки
Свеж

Симулирани обетки од солитир со тркалезно сребро обетки

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Овие обетки со обетки на Solitaire прикажуваат пар симулирани камења со симулирани морнинит. Овој совршен додаток за накит може да се купи како обетки за жени и тинејџери. Стерлинг сребро симулиран Морганит 5мм со тркалезно преполн обетки обетки од обетки прикажува 0,10ct кружна форма, симулирани камења од Морганит. Направено од фино сребро сребро. Студиите мерат со дијаметар од 5мм. Обетки обезбедени со пост и грб на триење. Нашиот накит е спакуван во убава торбичка подготвена за надавање . Ова парче накит прави вреден и негуван подарок за Божиќ, Денот на вineубените, Денот на мајката, Ханука, роденден, годишнина и дипломирање за жени, тинејџери или девојчиња . направени во Тајланд .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.