-Мобилезте Гроув полнач Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -
Свеж

-Мобилезте Гроув полнач Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Компатибилни уреди : Работи со прилагодливи уреди за брзо полнење (AFC) компатибилни. Гаранција за замена на живот-поддршка и повеќе : IXIR нуди гаранција за враќање на пари без метеж за цели 30 дена. Компатибилен и со адаптивните полначи за брзо полнење и полначи за автомобили и со само редовни уреди за полнење што даваат стапка за полнење 2 засилувачи. USB комплет за полнење : Комплетот за полнач за комбо IXIR вклучува 1x wallиден полнач и 2x микро USB до USB кабли. Гаранцијата што не може да се пренесе на неовластени репродуктори!. Автоматски престанува да се полне кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на вашиот уред и долг живот .0) технологија, (адаптивен брз полнач) вашата батерија може да оди од нула до 75% ниво на батерија во рок од само 30 минути, давајќи непосредна употреба на вашиот паметен телефон .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.