Pikachu девојки џогер панталони, големини 4-16
Свеж

Pikachu девојки џогер панталони, големини 4-16

DEN 143.68

Достапно е за нарачката

Слатко откритие за неа! Овие џемпери на пикачу џогер имаат предни детали за нејзиниот омилен лик Покемон. Со стил на влечење и еластична половината за дополнителна удобност, панталоните на овие девојки Пикачу се одличен додаток на нејзината гардероба за поладни температури. Таа може да го спари со омилената џемпер за целосен, удобен изглед кој е совршен за училишните денови и забавата за викенд. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : jogger нога. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Детали за карактер однапред; Нефункционален акцент на влечење. © Меѓународната компанија Pokemon, сите права се задржани. Панталони за девојчиња Пикачу.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.