Activeенски активен спортски градник за активен Long Long
Свеж

Activeенски активен спортски градник за активен Long Long

DEN 384.00

Достапно е за нарачката

Бидете во чекор со вашата секојдневна фитнес и мода со спортскиот градник во Авиа. Со широк и затегнат бенд под наводник, овој удобен спортски градник Racerback му дава мазна и елегантна силуета на вашата активна облека. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. стил на влечење. Деколте за лажичка. Долга линија силуета. Racerback со детали за пресек. Широк под -под -опсег за удобност и стабилност. 86% полиестер/14% спандекс. Машина за перење. Увезени. Долг линиски спортски градник за жени од атлетски дела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.