Маица Тремонт Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци
Свеж

Маица Тремонт Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Достапно е за нарачката

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Маица Тремонт маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Маица Тремонт испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.