Инктастик јас сум Пегазистер, Како Нормална Сестра, Но Магичен Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица
Свеж

Инктастик јас сум Пегазистер, Како Нормална Сестра, Но Магичен Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 239.84

Достапно е за нарачката

Покажете им на сите дека вашата сестра е легендарна! Јас сум пегазист, како нормална сестра, но магична Маица За Мали Деца. Прави совршен подарок за роденденот или Божиќ на вашата сестра. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic јас сум Пегазистер, Како Нормална Сестра, Но Магичен Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Фудбал Розова И Бела 2 T. Идеален За љубителите на еднорог!. Прави совршен подарок за роденденот или Божиќ на вашата сестра. Јас сум пегазист, како нормална сестра, но магична Маица За Мали Деца. Покажете им на сите дека вашата сестра е легендарна!. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. симпатична магија виножито аликорн пегаз бајка приказна книга величествени крилја рог волшебна голема малку љубовник дете предучилишна детска облека облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.