Жените плус блузи дозвола Женски Печатени Печатење Екипажот Маица Блузи Црна 10
Свеж

Жените плус блузи дозвола Женски Печатени Печатење Екипажот Маица Блузи Црна 10

DEN 159.84

Достапно е за нарачката

Женски Печатени Обични Печатење На Врвот На Маичката На Екипажот карактеристики : 1.Карактеристики : о-Врат,Печатење, Секојдневна Облека,Краток Ракав,Стилски и дизајн, Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени врвна големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 20см/7.87" Должина : 71см/27.95 " Материјал : памучна мешавина, ткаенина погодна за кожата, мека и удобна. Висок квалитет и исклучителна изработка. Машинско Перење/ Миење Раце/ Без Белило. Дозвола за облека со плус големина,Летни фустани за дозвола за жени, дозвола за панталони. Дозвола за облека со плус големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.