Викерман 20 Златна Зашилена Бисерна Поинсетија Вештачко Божиќно Стебло, од 3
Свеж

Викерман 20 Златна Зашилена Бисерна Поинсетија Вештачко Божиќно Стебло, од 3

DEN 351.68

Достапно е за нарачката

Викерман 20 " Златна Зашилена Бисерна Поинсетија Вештачко Божиќно Стебло. Вклучете го ова прекрасно Стебло Од Поинсетија во вашето празнично дрво или централно парче маса. Ова пенливо цветно стебло е изработено од издржлив Полиестер, има бисер завршен 12" цветна глава, стебло завиткано во хартија и има брилијантни сјајни акценти . Тоа е одличен додаток на секој проект Или аранжман За украсување На Празници. Вклучува 3 парчиња по пакување. Изработени Од Издржлив Полиестер. Хартија Завиткана Жица Стеблото. Сјај И Бисер Акценти. 12" Цвет Главата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.