Примакаре Бб-Црна Торба Торба Носилки Комбо
Свеж

Примакаре Бб-Црна Торба Торба Носилки Комбо

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Комбинацијата На Црно Тело Bb-3201 Bb-3201 Е изработена од ламиниран, ткаен полиетилен со висока густина, што го прави лесен и силен, и нема да се кине дури и кога ќе се пробие. Торбичката за катастрофи има осум вградени рачки за носење лесни за држење, за лесно ракување и маневрирање, што го прави корисен како носилка/лист за пренос. Мери должина од 90 инчи со ширина од 36 инчи. Примакаре Бб-3201 Црна Торба За Тело/Комбо За Носилки : водоотпорен централен патент со Целосна должина. Отпорен на крв, телесни масти итн. Двојно споени истекување доказ рабови. Држи над 300 килограми. Мери должина од 90 инчи со ширина од 36 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: