Рамка Црна Вистинско Дрво Слика Рамка Ширина
Свеж

Рамка Црна Вистинско Дрво Слика Рамка Ширина

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Рачно изработена Рамка За Слики Од Црно Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Мерење На Вкупните Димензии на Рамката Од 24х20 Инчи Измерете 27, 75х23, 75 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 1,875 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,625 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина и виси Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 24х20 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.