Ранеу Дрвени Виси Мини Табла Порака Пишување Мини Креативни Мал Оглас
Свеж

Ранеу Дрвени Виси Мини Табла Порака Пишување Мини Креативни Мал Оглас

DEN 494.24

Достапно е за нарачката

Дрвена Висечка Мини Табла Пишување Пораки Мини Креативен Мал Списокопис На Производот многу е погодно вашето дете да оди во предучилишна установа, градинка, прво одделение, второ одделение и прв и последен ден од целата учебна година. Можеш да ги задржиш реквизитите за следното лето. Овој фото-реквизит на таблата е совршен сувенир за пресвртница што ќе го негувате засекогаш.Напишете име, тип на училиште, возраст, училиште, омилени (книги, песни, храна), состанок, кој сакате да бидете кога ќе пораснете, работи што сте ги научиле оваа година..направете фото реквизити само за вашите деца . Користете персонализирани фото реквизити за да создадете убави фото спомени за него/неа и чувајте ги многу важните денови од првиот/последниот училишен ден секоја година.Овој знак на табла е направен од дрвени материјали. Висококвалитетните материјали се доволно силни за да бидат избришани и повторно користени од година во година. Можете многу лесно да користите течна креда за пишување или цртање во празни места.Ве молиме користете течна креда за пишување. Течните маркери за креда имаат посветла боја на нашата табла.​​ Течната креда може добро да се избрише на нашата табла, суво бришење по влажно бришење и брзо чистење.Производите вклучуваат 1x табла Raneu Дрвени Виси Мини Табла Порака Пишување Мини Креативни Мал Оглас. Обезбедување квалитет - нашите производи се изработени од избрани висококвалитетни материјали, дизајнирани да ви го олеснат домашниот живот. Интимна услуга - ако најдете незадоволство од производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас онлајн 24 часа на ден. Едноставен за употреба-производот е лесен за употреба и лесен за ракување, додавајќи радост во вашиот живот. Заштедете простор - нашите домашни производи заземаат многу малку од вашиот простор кога не се користат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.