6 ' Двоен Езерце Чемпрес Спирала Топијар УВ Отпорен
Свеж

6 ' Двоен Езерце Чемпрес Спирала Топијар УВ Отпорен

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Дебелото зеленило на ова вештачко чемпрес со двојно езерце од 6' изгледа меко на допир. Ако уникатното спирално формирање на лисјата не го привлече вашето внимание, тогаш сигурно нема да ја пропуштите висината на овој топијар. Исто така е ОТПОРЕН НА УВ, така што ќе изгледа богато и реално подолго.Спецификации Висина : 6 Стапки.Ширина : 19 Во.Длабочина : 12 Во.Големина Тенџере : Ч : 9 Во. В : 8 Во. Д : 8 Во. 6 ' Двоен Езерце Чемпрес Спирален Топијарен УВ Отпорен (Внатрешен/Надворешен).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.