Пилот Функција ЛЕД Строб Лајтс
Свеж

Пилот Функција ЛЕД Строб Лајтс

DEN 2239.84

Достапно е за нарачката

Пилот 3 ФУНКЦИЈА LED Strobe Lites (Бело) : Пилот 3 ФУНКЦИЈА LED Strobe Lites (Бело) : Ставка Е НОВА и НЕ СЕ КОРИСТИ : Ставка Е Фабрички Запечатена : надворешното пакување може да има мало оштетување, но не влијае на производот : Режим На Блиц : Брзина На Блиц : Пукање На Блиц : Супер Силна Излезна Светлина : 12v Моќност На Батеријата : Кора И Стап : Отпорен На Вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.