Женски Кардиган Цврст Лабав Долг Ракав Палто Блуза, Жешка Розова ХХХХХХХХХ
Свеж

Женски Кардиган Цврст Лабав Долг Ракав Палто Блуза, Жешка Розова ХХХХХХХХХ

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

54" ракав : 68cm/26.46" ракав : 65cm/25.86" Големина : Xxl големина : Xx-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 биста : 118cm/46.22" големина : xxxxxxl големина : 8x-големи сад : 24 Велика Британија : 28 ЕУ : 54 БИСТА : 156см/61.83" големина : xxxxxxl големина : 7x-големи сад : 22 велика британија : 26 еу : 52 биста : 148см/58.98" должина : 88cm/34. Пол : Жени .59" должина : 87cm/34. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува .82" ракав : 66cm/25. Што добивате : 1 Компјутер Женски капут .02" Должина : 83см/32.42" ракав : 71см/27.09" Ракав : 64cm/25. Должина на облекување : Шоуто На Сликата . Лесните врвови се пријателски за кожата, меки, мазни, еластични, дишат, стилски и удобни за носење.73" ракав : 63cm/24.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.