Ризи Насловна Бт Т Елма Твин Постелнина Во Собата
Свеж

Ризи Насловна Бт Т Елма Твин Постелнина Во Собата

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Rizzy Home BT4194 T Elma Близначка Постелнина Сет близнак Јорган setsa класичен викторија градина медалјон печатење толкува на памук со решетки инспирирани цветни винарии дава етерична синергија на овој прекрасен фрли назад шема. Памучниот лен му дава природна ажурирана привлечност. Цврстите шеми со двојни прирабници вклучени во овој комплет од три дела го прават прекрасен класик за мајстор или апартман за гости. Примарна Боја : Каки. Содржина На Ткаенина : Напред / Назад-85% Лен 15% Памук . Шема : Медалјон . Вклучен сет : 1 Навлака За Јорган и 1 измама. Инструкции за нега : Само Суво Чистење. Големина На Креветот : Близнак.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.