Џемисон Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
Свеж

Џемисон Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Достапно е за нарачката

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Маица Во Ретро Стил На Џемисон го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има џемисон Ретро Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: