- Големи Девојки Дуксери И Дуксери-Монтана Девојка
Свеж

- Големи Девојки Дуксери И Дуксери-Монтана Девојка

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

НИБ-Големи Девојки Дуксери и Дуксери-Монтана Девојка Унисекс Маичка Со Качулка. 8 мл./yd2 (САД) 13.5 мл./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Хедер бои : 40/60 памук/полиестер. Прешрунк руно плете. Изгледа одлично миење после миење. Класично вклопување. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Двокреветна хауба, без влечење. Шиење со двојна игла на рамената, отворите за раце, вратот, појасот и манжетните. НИБ-Големи Девојки Дуксери и Дуксери-Монтана Девојка Унисекс Маичка Со Качулка. 8 мл./yd2 (САД) 13.5 мл./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Хедер бои : 40/60 памук/полиестер. Прешрунк руно плете. Изгледа одлично миење после миење. Класично вклопување. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Двокреветна хауба, без влечење. Шиење со двојна игла на рамената, отворите за раце, вратот, појасот и манжетните. Торбичка џеб. 1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Сива бисерна солза далеку етикета. Cpsia Следење Етикета Во Согласност. Дуксер преку целата година нуди визуелна вредност и го прави овој стил совршен покачен основен дуксер за секоја младина во секоја сезона. Овој младински џемпер со качулка е за девојчиња и за големи девојки. Ние носиме големини до 24. Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основен. Тоа може да биде одличен подарок за вашата девојка, мора да го имаат руно,И Монтана Девојка печатење е толку трендовски да се има. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: