Халмарк Шит Крик Роузбуд Мотел Соба Клуч Орнамент, 0.05 фунти
Свеж

Халмарк Шит Крик Роузбуд Мотел Соба Клуч Орнамент, 0.05 фунти

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Конфабулирајте со пријателите за вашите омилени моменти од семејството На Рози со овој украс За Новогодишна елка спомен НА тв комедијата што го загрева срцето "Шит Крик."Ретро стил роузбуд мотел соба клуч прави поволен подарок за еден колега " Шит Крик " прејадување-гледач. Орнаментите со белези се одличен начин за одбележување на хоби, животни настани и индивидуални интереси во забавата, спортот и многу повеќе. Секој празничен и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите. Тежина на производот : 0,05 фунти Отклучете огромен број спомени од тв комедијата што ги зароби срцата со Овој Божиќен украс "Шитс Крик". Гроздобер стил мотел соба клучни карактеристики" Роузбуд Мотел " букви. Одлична идеја За божиќен подарок за љубителите НА ТВ-шоуто "Шит Крик". Смола украс карактеристики закачалка прилог. Вклучува : еден Белег новогодишна елка украс. Големина Прибл. : 2.38 х 3.3 х 0.27. Големина Украс Прибл. : 2.38 х 3.3 х 0.27.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.