Џемпери за жени Копче Џемпер Со Долги Ракави Пуловер Врвови Блуза Цврста Кошула пуфер јакна
Свеж

Џемпери за жени Копче Џемпер Со Долги Ракави Пуловер Врвови Блуза Цврста Кошула пуфер јакна

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Стилската и модната Лента ве прават попривлечни информации За Производот : Сезона : Пролет,Fall,Зима Пол : Жени Повод : Обичен Тип На Шема : Цврст Стил : Мода должина на Ракавот : Долго Вклопување : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени Со Врвна Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еур Биста Должина На Ракавот Л 18 20 45 108см/42. Боите се избелени и обоени со висококвалитетни пигменти и нема лесно да ја изгубат бојата по многу перења. ●Повод}Запознавање, забави, паркови, шопинг, кампување, пешачење, забави, вечери, кошарка, одбојка, вежби за јога, состанок, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Бадник. џемпери за жени; главни зделки на денот молња зделки; кимона за жени обични; вежбајте теретана за жени; плус големина кимона за жени; комплети за женска облека излегување; картигини за жени; плус големина лесен кардиган; женски кардигани лето; обвивки за плажа за жени; женски есенски фустани; полиестерски спандекс јакна кардигани; кимоно фустан за жени; пролетна облека за жени 4795; датум ноќ облека за жени; култура кардиган; црн кардиган за жени лето; жени летен кардиган; кутии маици за жени; благодарни дуксери за жени; женски летен кардиган лесен; лесни јакни за жени со долги ракави; проегирен кардиган; проегирни кардигани за жени лето; тексас фустани за жени; црни кардигани за жени; женско кардиганско лето; постпартална облека за жени; антропологија облека жени; кардигани со џебови; црн zzwxwb кардиган за жени плус големина; капка рамо кардиган; црн кардиган за жени облечени;.Удобно, погодно за различни прилики. ①Дезени и бои ● Со минималистички дизајн на шаблони, додава неколку уникатни дизајнерски допири кои го прават овој фустан да изгледа ништо друго освен монотоно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.