Пију Гроздобер Коњ Печатење Маица Со Кратки Ракави Стилски Дезени Вратот На Екипажот Тенок Фит Мускулни Кошули Кул Дневни Улични Врвови
Свеж

Пију Гроздобер Коњ Печатење Маица Со Кратки Ракави Стилски Дезени Вратот На Екипажот Тенок Фит Мускулни Кошули Кул Дневни Улични

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Забрзана испорака ве молиме испратете порака за нас откако ќе поставите нарачки. Висококвалитетна Ткаенина - Овие Брзи Суви Маици За Мажи Вратот На Екипажот Блузи Со Кратки Ракави Со Тенок Фит Геометриски Принт Атлетска Теретана Активните Маици Се изработени од Полиестер и Спандекс. Карактеристики - Овој Обичен принт машки фустан кошули кратки ракави карактеристики основни, меки и еластични и класични, меката ткаенина ви овозможи удобен допир и останува удобна насекаде каде што ве носи, во топли денови, ве одржува да останете ладни и да не се држите кога се потите, се суши речиси веднаш и останува удобно. Тоа е идеален избор за сите прилики како што се датира, шопинг, улица, дома, канцеларија, викенд партии, празници, патување, плажа, трчање, спорт, обука, риболов итн и така натаму, навистина одговара на вашата фигура и прави да се чувствувате повеќе confident.♚♚♚ Добредојдовте на DDAPJ pyju Продавница ♚♚♚ DDAPJ pyju Mens Tshirt,2023 Лето Повик Краток Ракав Tshirts✿【РОДОВА】Машки✿【МАТЕРИЈАЛ】Полиестер✿【РАКАВ ДОЛЖИНА】Кратко Sleeve✿【ДИЗАЈН】Повик,Тенок Одговара,Лабава Одговара,Crewneck,Лесни,✿【ШАБЛОН ТИП】Солидна Боја,Цветни Печати,Графички,3 D Печатење,Денот на Независноста Печати✿【ПРИЛИКИ】Погоден за Трчање,Џогирање,Моќ пешачење,Велосипедизам, Планинарење, Фитнес Тренинг или Јога Вежби,исто така погоден за Обичните,Секојдневни,излегување или го Победи Подароци за Таткото/Дечко/Пријател/Син.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.