Кроковок Женски Танга Сандали Боемска Рамна Сандала Летни Апостолки Дами Секојдневни Чевли Работа Лесна Плажа Беж 5
Свеж

Кроковок Женски Танга Сандали Боемска Рамна Сандала Летни Апостолки Дами Секојдневни Чевли Работа Лесна Плажа Беж 5

DEN 239.84

Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Танга Сандали, Флип Апостолки Сандали, Рамни Сандали, Летни Сандали, Сандали На Плажа, Боемски Сандали, Обични Чевли Тип На Шема : Цврста Боја, Цвеќиња Декор Боја : бела, каки, кајсии големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, сад 8 (Следете ја големината табела За Избор Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Ремен За Глуждот : Висина На Отворена Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Внатрешни, Надворешни, празници, плажа, забава, свадбени карактеристики : 1. Жени рамни сандали, танга сандали, сандали во боемски стил, дизајн на цвеќиња, модерен и роман, покажувајќи темперамент.2. Рамната конструкција обезбедува рамнотежа додека ве одржува постојано да одите. Стилизирајте ги овие танга сандали со вашите фустани, шорцеви, здолништа или фармерки.3. Уживајте во стабилноста на вашите дневни прошетки со ѓон со текстура што не се лизга.4. Прилики : боемските танга сандали може да се користат во секоја случајна пригода, шопинг, одмор, плажа, одмор, забава, пешачење и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Женски Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Удобни Танга Сандали : горниот дел Од Боемските танга сандали е изработен од стп материјал со еластична лента за глуждот. Женските рамни сандали обезбедуваат најудобно искуство за вашите стапала. Издржлив Ѓон : рамните сандали се изработени од квалитетна гума. Гумениот ѓон е флексибилен, издржлив и лесен за ставање и полетување, обезбедувајќи одлична поддршка и удобност без да се чувствувате тешки. Одлично Вклопување : рамни сандали со ремени За Глуждот со еластична лента за да ги држите стапалата до ѓонот што е сигурен и цврсто прицврстен. Лесно за преземање и полетување. Рамни Сандали За Жени : летната плажа боемски танга сандали се лесни и удобни.Едноставниот стил совршено одговара на вашата нога, затоа земете ги овие сандали со вас за свеж и секојдневен летен изглед.!. Погоден за многу прилики : Нашите сандали не само што се многу удобни, туку и модерни и можат да се совпаднат со речиси секој стил. Погоден за прошетки на отворено, забава, концерти, одмор, забави, работа, свадби и плажи или други прилики за одмор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ARM & HAMME
Свеж
ARM & HAMME
Достапно е за нарачката
DEN 2.33
Оценка на купувачите: