Taqqpue Женски Ноќта На Вештерките Мачка Тиква Кардиган Долг Ракав Отворен Преден Плетен Палто За Облека Плус Големина Џемпер За Плетење Врвни Лесни Кардигани Јакна К
Свеж

Taqqpue Женски Ноќта На Вештерките Мачка Тиква Кардиган Долг Ракав Отворен Преден Плетен Палто За Облека Плус Големина Џемпер

DEN 319.84

Достапно е за нарачката

Супер удобна и тежина прави да се чувствувате добро цел ден, ткаенината погодна за кожата има дарежливо дишење, што ве одржува ладни и удобни. Кардиганот За Ноќта на Вештерките За Жени е достапен во низа големини за да обезбеди удобно вклопување за секого.Taqqpue Женски Ноќта На Вештерките Мачка Тиква Кардиган Со Долг Ракав Отворен Преден Плетен Палто За Облека Плус Големина Џемпер За Плетење Врвни Лесни Кардигани Јакна со Џеб Костими За Ноќта на Вештерките За Женикарактеристики : Висок Степен : Меко и удобно Е, Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење.07 " Големина : XL Големина. €Стил_ Симпатична ноќта на Вештерките мачка тиква кардиган џемпери за жени, Ноќта на Вештерките шема : череп, лилјак, мачка, тиква, шапка. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.73 "Ракав : 62см/24. Совршена облека за фестивалско и секојдневно носење, училиште, секојдневно, одмор, состанок, забава, клуб итн. Најдобар подарок за ноќта на Вештерките жените паѓаат облека кардиган, едноставен, но моден стил што ќе го сакате.09 "Ракав : 63см/24. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.20" Должина : 86см/33.50 " Големина : М Големина.24 "Ракав : 64см/25. Живописните бои и празничните дезени го прават идеален избор за љубителите на Ноќта на Вештерките од сите возрасти. ●Повод} Женски Ноќта на Вештерките гроздобер лесен дуксер одличен за дома, секојдневен, забава, одмор итн.41" Должина : 82см/32.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.