иопко костим за капење жени Со Висок Струк Со Цврста Боја Притисни Бикини Поставете Оглавник Една Костими За Капење Костими За Капење Танкини една костим за капење
Свеж

иопко костим за капење жени Со Висок Струк Со Цврста Боја Притисни Бикини Поставете Оглавник Една Костими За Капење Костими

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = Под = = Биста : 70-78см/27,56-30,71 "= = Половината : 70-78см/27,56-30,71" = = Должина : 63см/24,80". Големина : М = = Под = = Биста : 74-82см/29,13-32,28" = = Половината : 74-82см/29,13-32,28 "= = Должина : 64см/25,20". Големина : L = = Под = = Биста : 78-86cm/30.71-33.86" = = Половината : 78-86cm/30.71-33.86 "= = Должина : 65cm/25.59 " Жените Висок Половината Секси Еднобојна Притисни Бикини Постави Halter Еден Костими За Капење Костими За Капење Tankinispearties : 1. Изработен од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобен е и издржлив.2. Прилагодливи ремени за шпагети и поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка.3. Повлечете го затворањето. Традиционалниот триаголен крој, помалата покриеност, ја покажува вашата силуета.4. Леопард печатење прави атрактивен и зачудувачки изглед, ве прави заводливи меѓу народот. 5. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило.Пол : Женска Сезона : тип На Летен Костим за Капење : Дводелен материјал : полиестерзиза : тип На С-Лпатерн : Цврст Дизајн : Стил На Нозе Со Висок крој : Секси Пригода : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА костими за капење (кои содржат гради рампа). костим за капење женски костими за капење за жени женски костими за капење машки стебла за пливање плус големина костим за капење за жени стебла за пливање мажи прикривање за костими за капење жени едноделен костим за капење костим за капење капење прикривање за жени шорцеви за пливање жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.