Денсо 143-Филтерот За Воздух Одговара изберете: 2012-ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА, ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА ТУРИНГ
Свеж

Денсо 143-Филтерот За Воздух Одговара изберете: 2012-ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА, ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА ТУРИНГ

DEN 340.48

Достапно е за нарачката

Филтер за воздух : 11-16 Хјундаи Елантра, 13-14 Хјундаи Елантра Купе, 13-17 Хјундаи Елантра ГТ, 14-15 Киа Форте, 14-15 Киа Форте Купе, 14-15 Киа Форте5 Работа Со различни производители, ДЕНСО - веќе глобален лидер ВО оем во компонентите за филтрирање на моторот - продолжува да биде иноватор И ГО држи ДЕНСО пред Конкуренцијата. Филтрите За Воздух За Прв Пат Се дизајнирани да ги задоволат високите стандарди за квалитет На Денсо, обезбедувајќи примерен квалитет и перформанси. Обезбедувањето квалитет е загарантирано За Филтрите За Воздух На Денсо За Прв Пат. Можете да бидете сигурни дека го обезбедувате најдоброто за вашето возило. Работејќи со различни производители, ДЕНСО-веќе глобален лидер НА ОЕМ во компонентите за филтрирање на моторот-продолжува да биде иноватор и ГО држи ДЕНСО пред конкуренцијата. Филтрите За Воздух За Прв Пат Се дизајнирани да ги задоволат високите стандарди за квалитет На Денсо, обезбедувајќи примерен квалитет и перформанси. Обезбедувањето квалитет е загарантирано За Филтрите За Воздух На Денсо За Прв Пат. Можете да бидете сигурни дека го обезбедувате најдоброто за вашето возило. Филтер За Воздух. Филтер За Воздух.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.