Француски тост девојки Училиште униформа за влечење панталони за подигање, големини 4- & плус
Свеж

Француски тост девојки Училиште униформа за влечење панталони за подигање, големини 4- & плус

DEN 294.08

Достапно е за нарачката

Нашите панталони за подигање на Twill се направени за да ви помогнат да заблескате и разноврсни доволно за да ги носите со кошула со копче или графичка мета. Направено во мека отпорна и слаба отпорна памучна мешавина со лесна, удобна еластична половината. Памук мешавина од треска. 50 тестирани за миење, нашите производи траат после миење. Еластичен стил на влечење на половината. Prontебови од предни лажички. Исмејувајте ги џебовите. Машина за перење. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.