Блузи со Долги Ракави за Жени Блузи Со Долги Ракави Маици Со Долги Ракави Женски Блузи Со Долги Ракави Удобни Женски Кошули Со Долги Ракави
Свеж

Блузи со Долги Ракави за Жени Блузи Со Долги Ракави Маици Со Долги Ракави Женски Блузи Со Долги Ракави Удобни Женски Кошули

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

75" Ракав : 60см/23.+Стил : Секојдневни Јакни За Надворешна Облека, Стилски Јакни Палта, Тенки Палта, Соодветно Секојдневно носење, На Отворено, Патување, Датум, Забава, Клуб, Канцелариска Работа и др.09 "Рамо : 44cm/17. Големина на етикетата : XXL Сад/Еу Големина : XL Азиска Големина : XXL Биста : 112cm/44. Врвови Со долги Ракави : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Големина на етикетата : XL Големина НА САД/ЕУ : L Азиска Големина : XL Биста : 108cm/42. Жените Долги Ракави Врвови Време И Тру. Оваа надворешна облека е најдобриот подарок во празнична, како што се : денот на благодарноста, божиќ, нова година, итн.80" Рамо : 40см/15.41 "Должина : 77см/30. Блузи со Долги Ракави за Жени Блузи Со Долги Ракави Со Долги Ракави Женски Женски Блузи Со Долги Ракави Удобни Женски Кошули.72" Ракав : 65cm/25. Големина на етикетата : XXXL Сад/Еу Големина : XXL Азиска Големина : XXXL Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 45cm/17.94 "Рамо : 42см/16. Женски палта зимски клиренс, женски паркови зимски палта.Зимски Женски Топол Капут Јакна Со Качулка Тенок Зимски Палта Од Долна Облека Карактеристики : + Карактеристики : Јакна Со Капут Со Качулка; Затворање На Патент Со Копчиња; Долг Ракав; Еднобојна Боја; Два функционални џебови за пространо складирање; Прилагодлив појас за половината со врвка, дајте повеќе простор во делот на половината и за ласкаво вклопување во зима, направете да изгледате убаво.Информации за производот : Сезона : Пролет,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Плажа,Дневен,Материјал : Полистер+Тип На Памучна Шема : должина На Цврсти Ракави : Целосна : Одговара на големината на дебелината : Стандардна Тежина : 850 како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 X Женски обележувач На етикетата Големина : S Големина НА САД/ЕУ : XS Азиска Големина : S биста : 96см/37.59 "Должина : 80cm/31. Жени Со Долги Ракави. Овие ласкави паркови палта се подготвени да добиете комплименти каде и да одите! Ќе ви се допадне оваа прекрасна палто јакна.●Стилот на сафари Ве Направи шармантен од другите. И слободно кажете ни дали имате проблеми пред или по купувањето палта . Големина на етикетата : Л Големина НА САД/ЕУ : М Азиска Големина : Л Биста : 104см/40.80" Должина : 78cm/30.37 "Рамо : 41см/16.54" Ракав : 62см/24.Жените Со Качулка Топли Палта паркови, ве загреваат.32" Ракав : 64cm/25. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.62" Должина : 75см/29.20 "Должина : 79cm/31. Ве молиме погледнете ја табелата со големини под Описот на Производот пред да нарачате. Содржина на пакетот : 1 Компјутер Женски Капут.●Материјал : Полиестер + Памук ; Супер Мек и Топол, Удобен, квалитетен.14" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 76см/29.93 " Ракав : 63cm/24.50" Долги Ракави Блузи За Жени. Големина на етикетата : М Сад / Еу Големина : С Азиска Големина : М Биста : 100см/39.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.