Umn Бебе Момчиња Девојки Еднобојни Џемпери Џемпер Деца Џемпери За Зимски Плетени Момчиња Џемпери 9 Месеци
Свеж

Umn Бебе Момчиња Девојки Еднобојни Џемпери Џемпер Деца Џемпери За Зимски Плетени Момчиња Џемпери 9 Месеци

DEN 183.20

Достапно е за нарачката

Мало Бебе Џемпери Со Кружен Врат, Еднобојни Лабави Плетени Пуловери Со Долги Ракави. Карактеристики : . Овој џемпер е симпатичен што ќе биде големо изненадување за малите деца како божиќен подарок. Рачно / Машинско перење ладно и висат суво, и нема да се намалат, дури и со повторено перење. Кога ќе ја изберете големината, погледнете ја ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ подолу. . Големина(см)tttttttt. 66t Length : t31t Bust : t62tsleve : t29t Возраст : t3-6 Месеци. 73tlingth : t33t Bust : t64tsleve : t30, 5 t Возраст : t6-9 Месеци. 80tlingth : t35t Bust : t66tsleve : t32t Возраст : t9 - 12 Месеци. 90t Length : t37t Bust : t68tsleve : t34t Возраст : t12 - 18 Месеци. 100tlengh : t39. 5t Bust : t71tsleve : t36t Возраст : t18 - 24 Месеци. 110tlengh : t42t Bust : t74tsleve : t38t Возраст : t2-3 Години. 120tlengh : t44. 5t Bust : t77tsleve : t41t Возраст : t3-4 Години. 130tlengh : t47t Bust : t80tsleve : t44t Возраст : t4-5 Години. Големина (инч)tttttttt. 66t Length : t12. 20 t Bust : t24. 41 tsleve : t11. 42 t Возраст : t3-6 Месеци. 73tlengh : t12. 99 t Bust : t25. 20 tsleve : t12. 01 t Возраст : t6-9 Месеци. 80должина : t13, 78 t Bust : t25, 98 tsleve : t12, 60 t Возраст : t9 - 12 Месеци. 90t Length : t14.57 t Bust : t26. 77 tsleve : t13. 39 t Возраст : t12 - 18 Месеци. 100должина : t15, 55 t Bust : t27, 95 tsleve : t14 ,17 t Возраст : t18 - 24 Месеци. 110tlengh : t16, 54 t Bust : t29, 13 tsleve : t14, 96 t Возраст : t2-3 Години. 120t Length : t17, 52 t Bust : t30. 31 tsleve : t16. 14 t Возраст : t3-4 Години. 130tlengh : t18,50 t Bust : t31, 50 tsleve : t17, 32 t Возраст : t4-5 Години. Спецификација : . Материјал : Плетење Предиво. Боја : Мулти-боја. Пол : Девојки, Момчиња. Стил : Секојдневен. Сезона : Пролет, Fall, Зима. Вклучен Пакет. 1 Х Пуловер. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетно предиво за плетење. Мека и дише, топла и пријатна за кожата, удобна за носење. Карактеристика : затворање на влечење, долги ракави, тркалезен врат, цврста боја, опуштено монтирање, основна должина, погодно за ставање и полетување. Дизајн : Секојдневен џемпер, класична боја и модерен стил, осигурајте се дека вашето малечко се чувствува пријатно и може да го загрее во ладни денови. Подарок : Совршено одговара со секојдневна јакна, фармерки, панталони, палто, патики или чизми. Тоа е одличен подарок за вашиот син, ќерка, внука или внук. Повод : Погоден За расадник, семеен собир, фотосесија, излегување, одмор, роденден, забава, церемонија, одмор, патување, секојдневен живот итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.